Прес-офіцер сектору М заявив про серйозні втрати української армії під Маріуполем

27 серпня 2015, 09:36
За минулу ніч бойовики обстріляли українських військових в районі Маріуполя близько 20 разів. Про це заявив прес-офіцер сектору М Ярослав Чепурний

"У нас дуже серйозні втрати, інформацію з яких буде доведено пізніше, - сказав Чепурний. - Почерк, яким бойовики ведуть вогонь, дуже схожий на почерк професійної російської армії", -відзначив він.

Відео дня

Як повідомляють місцеві ЗМІ, за словами Чепурного, бойовики вели вогонь без зупинки з 16.00 До півночі українських військових атакували з артилерії 152 мм та 122 мм, п'ять разів били з мінометів 120 мм і 82 мм та один раз здійснили обстріл з Граду під Новогнатовкою.

Також бойовики відкривали вогонь по позиціях сил АТО в Старогнатовці, Чермалику, Богданівці, Прохорівці, Лебединському та Новоселівці-2.

"Бойовики робили хитро - для того, щоб українці не стріляли у відповідь, вони 7 разів після обстрілу запитували режим припинення вогню", – зазначив представник сектора М.

Також наголошується, що найбільш сильний обстріл стався в Богданівці, де з 04.30 до 5.00 бойовики одночасно застосовували і САУ 152 мм та 81 мм міномети.

Раніше повідомлялося, що протягом вечора 26 серпня і в кінці доби ситуація в Донбасі істотно загострилася.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X