Представництво ЄС в Україні закликало швидше вирішити проблеми з е-декларуванням

0 коментувати
Подати е-декларацію поки неможливо з технічних причин
Фото: Unsplash via Pixabay

Подати е-декларацію поки неможливо з технічних причин

У представництві Європейського Союзу в Україні закликали вирішити всі технічні проблеми, що виникли після запуску е-декларування

"Технічні проблеми, з якими зіткнулася система після свого запуску, мають бути вирішені якомога швидше", - сказано в заяві, опублікованому в Facebook.

У заяві наголошується, що кінцевий успіх системи е-декларування буде оцінюватися не за її формальним запуском, а за її ефективним та безперебійним функціонуванням. Воно, зокрема, передбачає кримінальну відповідальність за подання неправдивих декларацій. Більш того, публічна підзвітність є основоположним принципом, що стоїть в основі системи електронного декларування для перешкоджання та протидії корупції серед державних службовців.

"Важливо, щоб повна відповідальність за управління системою залишалася у Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК), щоб забезпечувалася незалежність і чесність НАПК. Також важливо, щоб НАПК було забезпечено усіма необхідними фінансовими і людськими ресурсами, щоб воно могло виконувати свою роль у відповідності з міжнародними зобов'язаннями України", - сказано в заяві Представництва ЄС.

Нагадаємо, в Україні після тривалих зволікань з 1 вересня запустилася система електронного декларування активів чиновників.

Проте ЗМІ повідомили, що подати декларацію неможливо з технічних причин.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: