Представник ЄС розповів про те, коли Україні варто чекати лібералізації візового режиму

3 коментувати
Українці продовжують чекати лібералізації візового режиму з ЄС
Фото: Поліграфкомбінат Україна

Українці продовжують чекати лібералізації візового режиму з ЄС

Європейський дипломат Овідіу-Віорел Нафтанайла, відповідальний за моніторинг Плану дій візової лібералізації (ПДВЛ) у представництві ЄС в Україні, заявив, що лібералізація візового режиму - питання часу

"Питання в тому, коли це станеться. І це станеться, коли Україна виконає План дій з візової лібералізації. Але зараз краще зосередитися на виконанні цього плану, ніж на обговорення термінів, коли це відбудеться", - сказав Нафтанайла.

Як відомо, згідно термінології ЄС, зафіксованої в двосторонніх документах, лібералізація в контексті ПДВЛ – це скасування короткострокових віз у всі країни ЄС, крім Великобританії та Ірландії, для подорожуючих з України.

Представник ЄС не став уточнювати, які завдання ще належить виконати Україні, але запевнив, що український уряд, формуючи свої плани щодо виконання ПДВЛ, "досить коректно" називає ці завдання.

До цього, видання Європейська правда трактувало слова дипломата наступним чином: принципове рішення про візову лібералізацію вже прийнято. Хоча, як пояснили НВ в представництві ЄК, такої заяви він не робив.

Нагадаємо, голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив про те, що до кінця 2015-го року буде рекомендувати країнам Європейського союзу лібералізацію візового режиму з Україною.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: