Порошенко ввів у дію рішення РНБО про розвиток оборонно-промислового комплексу

0 коментувати
РНБО доручила Кабміну виконати низку рішень щодо розвитку ОПК
Фото: прес-служба президента

РНБО доручила Кабміну виконати низку рішень щодо розвитку ОПК

Президент Петро Порошенко підписав указ №323/2016 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року Про заходи щодо розвитку оборонно-промислового комплексу України, яким ввів у дію відповідне рішення РНБО

Як повідомила прес-служба президента, цим рішенням РНБО доручила Кабміну розробити ряд законодавчих ініціатив, що стосуються переозброєння Збройних сил та інших військових формувань в умовах агресії РФ, а також підготувати програму реформи та розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) та їх фінансування.

Також РНБО доручив уряду забезпечити в місячний термін внесення на розгляд Ради змін в закон Про ліцензування видів господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння.

Крім того, у тримісячний термін Кабмін має розробити законопроекти про забезпечення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій в ОПК шляхом утворення спільних підприємств; особливостей діяльності в сфері розроблення та виробництва озброєння й військової техніки; підтримки авіапромисловості; сприяння здешевленню вартості довгострокових кредитів для серійного виробництва українських літаків, модернізації та технічного переоснащення авіабудівних підприємств.

Протягом місяця Кабмін також має підготувати та затвердити Державну цільову програму реформування й розвитку ОПК на період до 2020 року. До 1 січня 2017 року повинні бути затверджені основні напрями розвитку озброєння та військової техніки на довгостроковий період.

Також рішенням РНБО доручено розглянути списання заборгованості Суднобудівного заводу ім. 61 комунара за спожиту електроенергію та забезпечити енергопостачання підприємства для виконання ним держзамовлення з відновлення кораблів ВМС ЗСУ та Держприкордонслужби.

 


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: