Порошенко підписав закон про розширення повноважень органів місцевого самоврядування

27 грудня 2015, 00:38
Президент України Петро Порошенко підписав закон про розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг

Відповідно до цього закону органи виконавчої влади та місцевого самоврядування наділяються додатковими повноваженнями, що істотно змінює і оптимізує процедуру надання адміністративних послуг, повідомляється на сайті глави держави.

Відео дня

Мова йде про реєстрацію місця проживання, надання відомостей з Державного земельного кадастру, роботу з документами, що підтверджують громадянство, створення реєстру територіальних громад, обмін відомостями між реєстрами територіальних громад і передачу інформації в Єдиному державному демографічному реєстрі.

Також закон регламентує процедуру доступу до інформації в ці реєстри.

Крім того, з 1 березня 2016 змінюються умови ведення та користування даними Державного земельного кадастру, а з 4 квітня 2016 змінюються правила і процедури здійснення реєстрації місця проживання.

Раніше Петро Порошенко підписав закон про скасування додаткового імпортного збору, прийнятий 24 грудня народними депутатами.

НВ

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X