Пораненому під Пісками добровольцю відновили розтрощену ногу

2 коментувати
Кошти на лікування Ігоря волонтери зібрали завдяки благодійним внескам небайдужих українців
Фото: peoplesproject.com

Кошти на лікування Ігоря волонтери зібрали завдяки благодійним внескам небайдужих українців

За допомогою зібраних волонтерами коштів українським лікарям-біотехнологам вдалося відновити розбиту важким пораненням у ногу 19-річного добровольця Ігоря

Про це пише Всеукраїнський центр волонтерів.

"13 вересня 2015 року Ігор у складі групи швидкого реагування виконував бойове завдання. За 300 метрів від позицій російських терористів бійці підірвалися на двох ворожих розтяжках. Ігор отримав багато осколкових ран. На щастя, всі троє були вдало евакуйовані бійцями ДБ ОУН і 93 ОМБр ВСУ", - сказано в повідомленні.

У проект Біотех-реабілітація поранених Ігор потрапив з діагнозом "закритий багатоуламковий перелом правої великогомілкової кістки на межі верхньої та середньої третини і в області дистального метаепіфіза, зовнішня ротація дистального фрагмента правої гомілки і стопи, асептичний некроз таранної кістки".

За три місяці лікування традиційними методами в державних медичних установах великогомілкова кістка не зрослася. Крім того, кістка була спочатку неправильно складена, тому в разі зрощення нога була б вивернута назовні. Також у Ігоря почався асептичний некроз таранної кістки. Це загрожувало загибеллю тканин кістки і, як наслідок, непрацюючим суглобом і укороченням ноги. Такі ускладнення могли призвести до втрати опороспроможності ноги.

Наголошується, що лікування Ігоря в рамках проекту Біотех-реабілітація поранених почалося у січні 2016 року. Основна операція в рамках другого етапу була виконана 16 березня. Після хороших результатів на контрольних рентгенівських знімках бійцеві зняли апарат.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: