Понад 80% української молоді пишаються тим, що вони українці. Інфографіка

0 коментувати
43% молодих українців вважають, що зможуть досягнути бажаного фінансового становища на Батьківщині

43% молодих українців вважають, що зможуть досягнути бажаного фінансового становища на Батьківщині

81% мешканців України у віці від 14 до 35 років пишаються бути українцями

Про це йдеться у результатах дослідження Молодь України-2015, проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення Міністерства молоді та спорту України за підтримки системи ООН в Україні.

Згідно з даними дослідженням, найбільше пишаються українським походженням на заході України - в Івано-Франківській, Волинській та Рівненській областях (по 97%). Натомість найменше цим фактом пишаються мешканці Одеської (62%), Донецької (59%) та Луганської (52%) областей. Загалом не пишаються своїм українським походженням 8% респондентів.


patriotic-youth-ukraine-2015-1120x800

© gfk.comfinancial-youth-ukraine-2015-1120x800

© gfk.com


Думки щодо фінансових перспектив в Україні та поза її межами розділилися. Так, 43% респондентів вважають, що зможуть досягнути бажаного фінансового становища в Україні, а 39% відхиляють таку вірогідність.

За даними соціологів, у 88% представників української молоді виникають фінансові труднощі із придбанням великої побутової техніки та меблів, ще у 82% не вистачає коштів на дозвілля та подорожі – як закордонні, так і в межах України. 68% респондентів  не мають власного житла, однак більшість з них впевнені, що зможуть його придбати впродовж наступних п’яти років. Цікаво, що власного помешкання немає майже у половини молодих людей віком від 30 до 34 років.

Окрім цього, 34% респондентів впродовж останніх місяців не вистачало грошей на лікування, а ще 9% не могли купити навіть необхідні продукти.


activity-youth-ukraine-2015-1120x800

© gfk.com


У ході дослідження було проведено всеукраїнське опитування методом онлайн-інтерв’ю (для користувачів Інтернету) та особистих інтерв’ю вдома у респондента (для некористувачів Інтернету та мешканців сіл). Цільова група - громадяни України у віці від 14 до 35 років, що постійно проживають на території України. Вибірка з 2852 респондентів репрезентативна для населення України (без урахування тимчасово окупованих та непідконтрольних територій) відповідної вікової категорії за статтю, віком, областю проживання, розміром населеного пункту та часткою користувачів Інтернету.

Нагадаємо, в жовтні стало відомо, що Україна обігнала Росію в щорічному рейтингу добробуту. Згодом НВ повідомило, що Україна очолила рейтинг найбідніших країн Європи за даними швейцарського банку.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: