Полторак остаточно схвалив збільшення виплат військовим за службу в АТО

11 серпня 2017, 12:28
Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про збільшення доплат військових Збройних сил ЗСУ за службу на Донбасі

Про це повідомив прес-секретар Міноборони Максим Праута, пише Уніан .

"Відповідно до наказу, доплата особовому складу, який виконує завдання на першій лінії оборони, збільшена до 10 тисяч грн на місяць. На другій лінії - до 4,5 тисячі грн", - уточнив він.

Відео дня

При цьому представник Міноборони підкреслив, що новий розмір виплат військовослужбовці отримуватимуть уже з вересня поточного року.

Крім того, збільшується на 15-20% грошове утримання рядового, сержантського і старшинського складу високомобільних десантних військ і морської піхоти.

Раніше дане рішення ініціював президент України Петро Порошенко.

Останній раз доплати бійцям АТО за несення служби на передовій збільшували на початку 2017 року. Так, військові на першій лінії оборони незалежно від звання і посади отримували щомісячно 6000 грн, а решта бійців по 2400 грн.

Нагадаємо, зарплата звичайного рядового ЗСУ без урахування надбавок за участь в АТО становила 7 тисяч грн, командира відділення (сержанта) - 8 тисяч грн, командира взводу (лейтенанта) - 9,5 тисячі грн, командира роти (капітана) - 11 тисяч грн, командира батальйону - 13 тисяч грн і командира бригади (полковника) - 16 тисяч грн.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X