Поліція засекретила всі рішення судів у справі про вбивство Шеремета

21 вересня 2017, 13:34
284
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Поліція засекретила всі рішення судів у справі про вбивство Шеремета - фото

Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року

З 24 липня Нацполіція засекретила всі рішення судів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета із міркувань безпеки, йдеться у відповіді Державної судової адміністрації, передають Українські новини

"Постановою Головного слідчого управління Національної поліції від 24 липня 2017 року про застосування заходів безпеки відносно осіб, що беруть участь у кримінальному судочинстві, підприємство (державне підприємство "Інформаційні судові системи") зобов'язане обмежити в Єдиному реєстрі судових рішень повний і загальний доступ до ухвал, прийнятих слідчими суддями Печерського районного суду Києва за клопотаннями у кримінальному провадженні", – сказано в рішенні.

Причини засекречення не зазначалися.

Наразі у Єдиному реєстрі судових рішень вилучено з відкритого доступу понад 200 рішень у справі про вбивство Шеремета.

Зокрема, вилучені рішення про надання поліції інформації про мобільні переговори можливих фігурантів кримінального провадження.


Відомий журналіст і один з керівників Української правди Павло Шеремет був убитий в Києві 20 липня 2016 року. Поліція кваліфікувала загибель журналіста як умисне вбивство. Пріоритетною версією вбивства Шеремета є його професійна діяльність.

Нагадаємо, 20 липня у Києві відбулася акція пам'яті Павла Шеремета

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською