Подільський суд Києва заявив, що не повертав пенсію Азарову

0 коментувати
У суді запевнили, що не повертали пенсію Азарову

У суді запевнили, що не повертали пенсію Азарову

Подільський районний суд Києва оприлюднив повідомлення про те, що не повертав пенсію колишньому прем'єр-міністру України Миколі Азарову

"У зв’язку з наявною інформацією в ЗМІ про те, що Подільський районний суд м. Києва нібито поновив виплату пенсії Азарову Миколі Яновичу, змушені спростувати таку інформацію", - сказано в повідомленні на порталі Судова влада України.

Згідно з повідомленням, у провадженні Подільського районного суду м. Києва перебувала адміністративна  справа за позовом Азарова до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду в Києві про визнання дій відповідача неправомірними. 

Однак суть спору зводилася до того, наскільки правомірно територіальний орган Пенсійного фонду України відмовився приймати до розгляду заяву представника Азарова про поновлення останньому виплати його пенсії.

Відповідно постанова Подільського районного суду Києва від 22 липня 2016 року зобов’язало Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в Києві розглянути заяву представника Азарова та вирішити питання щодо поновлення виплати пенсії екс-прем'єру.

"При цьому наголошуємо, що судом не вирішувалося питання поновити виплату пенсії позивачу. Вирішення питання про наявність чи відсутність підстав для поновлення виплати пенсії Азарову М.Я. належить до виключної компетенції Пенсійного фонду України", - сказано в повідомленні суду.

У суді додали, що лише встановили неправомірність відмови відповідача прийняти заяву про поновлення виплати пенсії до розгляду. 

Зазначається також, що на даний момент відповідач оскаржив це рішення і справа перебуває в провадженні Київського апеляційного адміністративного суду.

Нагадаємо, 8 вересня віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомив, що Подільський районний суд Києва зобов'язав об'єднане Центральне управління Пенсійного фонду України в Києві вирішити питання про відновлення виплати пенсії Азарову.

Після цього міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що колишній прем'єр-міністр Микола Азаров, який втік з України, може претендувати на отримання пенсії за місцем постійного проживання в Росії.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: