Після запропонованого Мінфіном компромісу щодо стипендій студенти подарували заступнику міністра шоколадку

0 коментувати
В якості примирення Марченко вручили плитку шоколаду
Фото: Міністерство фінансів України / Facebook

В якості примирення Марченко вручили плитку шоколаду

Міністерство фінансів України запропонувало зберегти загальний розмір стипендіального фонду в державному бюджеті 2017 року на рівні близько 5 млрд грн, але зменшити кількість одержувачів академічних стипендій

"Сьогодні зрівнялівка: 70% студентів отримують академічну стипендію і лише до 6% - соціальну стипендію. Чи справедливо це?", - сказав міністр фінансів Олександр Данилюк на зустрічі зі студентами в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, Мінфін пропонує скоротити число одержувачів академічних стипендій, щоб вони стали великим стимулом, і одночасно збільшити суму, так і кількість одержувачів соціальних стипендій.

Заступник фінансів Сергій Марченко пояснив, що одержувачами соціальних стипендій можуть стати студенти, чиї сім'ї звернулися за субсидіями. Він нагадав, що таких домогосподарств в Україні налічується 8 млн.


Говорячи про академічний стипендіальний фонд, заступник міністра повідомив, що обговорюється можливість виплачувати з нього стипендії 10-20% всіх студентів, віддавши їх призначення на розсуд самих вузів.

Також представники Мінфіну виступили за скорочення кількості вузів з бюджетним фінансуванням і оптимізацію держзамовлення. Марченко зазначив, що ненормальним є збільшення в цьому році кількості бюджетних місць у вузах на 6% при скороченні числа випускників у школах на 10%.

Студенти привітали готовність Мінфіну до відкритої дискусії. А представник однієї з асоціацій студентського самоврядування як примирення вручив плитку шоколаду Марченку, якому минулого тижня інші студенти кинули торт в обличчя на прес-конференції.

Нагадаємо, 30 серпня в заступника міністра фінансів Сергія Марченко кинули тортом невідомі, які представилися студентами.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: