Перший з шести. Рада прийняла "безвізовий" закон про спецконфіскацію

0 коментувати
Документ приймався без обговорення

Документ приймався без обговорення

Верховна рада ухвалила закон № 2541а "Про внесення змін до Кримінального і Цивільного процесуальних кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні"

Цей документ входить у перелік законопроектів, прийняття яких необхідне для безвізового режиму з Європейським союзом.

Як повідомляє Європейська правда, за ухвалення законопроекту проголосували 272 депутати.

Документ приймався без обговорення.

"Гроші, цінності, в тому числі кошти, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні в банках або інших фінансових установах, інше майно, зазначені в цій статті, передані особою, яка вчинила злочин, передбачений цим Кодексом, третій особі, яка отримала або придбала у підозрюваної, обвинуваченої або засудженої майно, одержане злочинним шляхом, у випадках, передбачених частиною першою статті 961 Кодексу, безоплатно або в обмін на суму, що значно нижче ринкової вартості, чи знала або повинна була знати, мета такої передачі - уникнення конфіскації або спеціальної конфіскації, підлягає спеціальній конфіскації", - йдеться в тексті документа.

Нагадаємо, на пленарному засіданні у вівторок, 10 листопада, Верховна рада повинна розглянути шість законопроектів, які необхідні для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом.

У той же час, під стінами Верховної Ради зібрався мітинг. Люди вимагають прийняття депутатами законопроектів, необхідних для введення безвізового режиму з Європейським Союзом.

Як повідомлялося, на засіданні Верховної Ради 5 листопада народні депутати не підтримали пропозицію внести в новий Трудовий кодекс антидискримінаційну норму.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: