«Визначають майбутнє всієї війни». Головні битви будуть за Херсон та Мелітополь — ізраїльський офіцер

7 липня, 14:34
Військовий експерт Ігаль Левін вважає, що переломним моментом у війні стане визволення Херсона та Мелітополя (Фото:59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка via Facebook)

Військовий експерт Ігаль Левін вважає, що переломним моментом у війні стане визволення Херсона та Мелітополя (Фото:59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка via Facebook)

Військовий експерт та офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін в інтерв'ю Радіо НВ заявив, що майбутнє всієї війни Росії проти України визначать битви за Херсон та Мелітополь.

«Головні битви розвиватимуться на півдні, звісно ж, — за Херсон та Мелітополь. Це ключ до майбутнього в цій війні — скільки вона йтиме років і таке інше. Якщо Україна зможе грамотно реалізувати зброю, якщо в України будуть суттєві успіхи, великі території буде звільнено, це кардинально змінить і ставлення Заходу, і підхід Росії, і рівень колаборації тих, хто зустрічає з квітами, — зрадників. Це вплине взагалі на все», - сказав він.

Відео дня

https://www.youtube.com/watch?v=4omR0PWfWkw

За словами Левіна, такі битви за часів Наполеона називалися генеральними.

«Багато ЗМІ розтрубили, що генеральна битва — це Донбас. Так, це великі битви. Великі битви відбуваються, але це не ті битви, що визначають майбутнє всієї повномасштабної російсько-української війни. … А великомасштабні [битви] – це південь. Херсон, Мелітополь - це ключові міста. І взагалі – південь. Тому що південь — це загроза Криму, і звуження фронту», — пояснив експерт.

За його словами, якщо Україна переможе у битвах на півдні, вона покаже, що «може повертати свої території, у тому числі міста».

«І коли Буданов говорив, що у серпні-вересні ми побачимо якісь результати, думаю, він багато в чому мав на увазі південний напрямок, а не Донбас», - додав Левін.

3 липня видання The Economist із посиланням на офіцера української військової розвідки повідомило, що передові підрозділи ЗСУ знаходяться в межах снайперського пострілу, тобто приблизно за кілометр від перших передмість Херсона.

Наступного дня в Оперативному командуванні Південь заявили, що ця інформація не відповідає дійсності і шкодить воєнній операції.

4 липня в районі залізничного вокзалу Херсона було знищено склади російських військових.

У ніч на 3 липня Збройні сили України вивели з ладу одну з чотирьох військових баз росіян у тимчасово окупованому Мелітополі. Базу було повністю зруйновано, 200 окупантів було знищено, ще 300 — поранено.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X