Паралімпіада-2018: збірна України виграла ще одне золото та піднялась на друге місце медального заліку

13 березня 2018, 10:14

Українська біатлоністка Оксана Шишкова посіла перше місце в гонках на 10 кілометрів серед спортсменів із порушенням зору на Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані.

Ця золота медаль дозволила піднятись Україні на друге місце медального заліку.

Крім того, українські спортсмени здобули ще дві медалі цього дня, зокрема, срібло отримав біатлоніст Олександр Казік на дистанції 12,5 кілометра серед спортсменів з порушенням зору, бронзову медаль виграв біатлоніст Юрій Уткін на дистанції 12,5 кілометра серед спортсменів з порушенням зору.

В активі української збірної вже 15 медалей: п'ять золотих, чотири срібні та шість бронзових. Україна зараз посідає друге місце в медальному заліку, поступаючись лише США.

Раніше українець Тарас Радь здобув четверту золоту медаль для збірної у біатлоні (12,5 кілометрів сидячи).

Крім того, українка Людмила Ляшенко у біатлонній гонці серед жінок у кваліфікації стоячи здолала дистанцію 10 кілометрів за 36 хвилин 23,6 секунди, здобувши бронзову медаль.

Ще один українець Ігор Рептюх став срібним призером Паралімпіади у біатлоні на 12,5 кілометрів стоячи.