Опубліковано розпорядження Кабміну щодо розширення РНБО санкційного списку

8 вересня 2016, 17:20
Кабінет міністрів оприлюднив розпорядження про пропозицію Ради національної безпеки і оборони розширити списки персональних і юридичних санкцій та продовження їх терміну дії

Згідно з розпорядженням №639 від 31 серпня, у зв'язку з триваючою збройною агресією Росії проти України, сприянням та фінансуванням нею терористичній діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності країни, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численні людські жертви, реальних і потенційних загроз національним інтересам і національній безпеці та суверенітету України Кабмін схвалив і вніс на розгляд РНБО перелік пропозицій до санкційного списку.

Відео дня

Уряд пропонує продовжити термін дії санкцій для фізичних і юридичних осіб, запроваджених рішенням РНБО 2 вересня 2015 року, а також застосувати санкції до інших юридичних і фізичних осіб.

При цьому списки фізосіб і юросіб не опубліковані, оскільки мають гриф "для службового користування".

Також Кабмін пропонує винести на розгляд РНБО питання про строк застосування санкцій, а також щодо оприлюднення списку таких осіб.

Нагадаємо, 31 серпня Кабінет міністрів запропонував розширити санкційні списки 259 фізичними особами і 46 юридичними особами.

7 вересня Комітет постійних представників країн Європейського Союзу схвалив пропозицію про продовження індивідуальних санкцій щодо 146 фізичних і 37 компаній.

Раніше США розширили список російських компаній, які потрапляють під санкції в зв'язку з агресією на сході України та анексією Криму.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X