Опубліковані фото зразків нової форми, в якій бійці ЗСУ пройдуть на параді до Дня Незалежності

1 коментувати
Нові військові однострої розробляли майже півтора року
Фото: Міноборони

Нові військові однострої розробляли майже півтора року

На параді до Дня Незалежності України військовослужбовці Збройних Сил продемонструють експериментальні зразки нової форми

Про це 16 серпня під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив речник Міністерства оборони України підполковник Олексій Чернобай, йдеться на сайті Міноборони.

Зазначається, що ці зразки виготовлені відповідно до Концепції форми одягу військовослужбовців, затвердженої президентом України.

"Над створенням нової військової форми працювала робоча група, до якої увійшли представники Міноборони, Волонтерського десанту, геральдисти, художники та історики. Загалом близько 20 спеціалістів майже півтора року розробляли військові однострої", - розповів підполковник Олексій Чернобай.

Під час створення нових військових одностроїв було враховано спадкоємність національним традиціям та існуючу форму армій різних країн світу.

Так, розроблено елементи парадної та повсякденної форми одягу для рядового, сержантського та офіцерського складу всіх родів та видів Збройних Сил України з урахування порядку її носіння.

За словами Чернобая, з’явилися нові елементи форми, які до цього ніколи не використовувалися у поєднані з парадною формою.

Наприклад черевики з високим берцем та ремінь з бляхою для парадного розрахунку. Цей варіант передбачений лише для строю. В інших випадках берці замінюються на черевики, а ремінь взагалі не використовується.

Зазначені поєднання використовуються у більшості армій світу, зокрема у США, Німеччині, Франції та Польщі.

При розробці берету та виборі кольору для різних родів та видів військ, було проаналізовано специфіку армій понад 60 країн світу.


Речник Міністерства оборони додав, що згідно Концепції розроблено зимові та літні варіанти форми. Також створено опис, розмір та порядок розміщення на формі кожного з елементів.

Підполковник Олексій Чернобай підкреслив, що наразі розпочався етап тестування та доопрацювання зразків військової форми, а кінцеві варіанти одностроїв, з врахуванням всіх наданих пропозицій та зауважень буде затверджено у першому півріччі 2017 року.

Нагадаємо, 5 липня президент Петро Порошенко прийняв рішення прибрати з форми українських військовослужбовців всю радянську символіку.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: