Опитування показало впевнене зростання патріотичних настроїв в Україні

0 коментувати
Українська нація інтенсивно формується

Українська нація інтенсивно формується

Більшість населення України - 67% - пишається тим, що є громадянами своєї країни, свідчить загальнонаціональне опитування населення, проведене Інститутом соціології НАН України у співпраці з благодійним фондом Інтелектуальна перспектива

Старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України, директор фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна підкреслила, що це почуття поступово зростало щороку.

За її словами, у 2004 році 38% респондентів пишалися тим, що є громадянами України. Вже в 2005 році цей відсоток зріс до 53%. У 2013 році кількість таких респондентів була 48%, а в 2014 році - 61%. У 2015 році - 67%, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Бекешкіна підкреслила, що це свідчить про інтенсивний процес формування української нації.

Опитування відбувалося 26 червня - 18 липня за квотною вибіркою, яка представляє доросле населення (від 18 років). Опитування проводилося у всіх областях України, крім Автономної Республіки Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей методом персонального інтерв'ю за місцем проживання респондентів. Всього було опитано 1802 людини. Помилка вибірки не перевищує 2,3%.

Раніше інше опитування виявило, що в червні проти лютого 2015-го відчутно зросла частка тих, хто замислюється про переїзд за кордон на постійне місце проживання.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: