Охендовський відмовився давати свідчення під час перехресного допиту з Трепаком - НАБУ

28 грудня 2016, 21:05
Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський 26 грудня після початку одночасного допиту з колишнім першим заступником голови Служби безпеки України Віктором Трепаком відмовився давати свідчення

Про це Національне антикорупційне бюро повідомило Укрінформу у відповідь на запит агентства.

Згідно відповіддю на запит, детективи Національного антикорупційного бюро розпочали проведення одночасного допиту голови ЦВК та екс-першого заступника голови СБУ 26 грудня 2016 року, щоб усунути протиріччя між відомостями свідка, що надав НАБУ облікові аркуші "амбарної книги", та публічними заявами підозрюваного.

Відео дня

"Проте підозрюваний після початку одночасного допиту відмовився надавати свідчення", - заявили у відомстві.

НАБУ також, посилаючись на таємницю слідства, відмовилося повідомити, чи відбудеться ще один перехресний допит Охендовського з Трепаком.

Агентство нагадує, що 27 грудня Охендовський заперечував свою відмову від одночасного допиту з Трепаком у НАБУ та запевнив, що зацікавлений у проведенні такого допиту.

Нагадаємо, голові Центральної виборчої комісії України (ЦВК) Михайлу Охендовському ввечері 13 грудня вручили повідомлення про підозру у кримінальному провадженні за справою про "чорну касу" Партії регіонів одразу після прибуття в аеропорт Бориспіль.15 грудня Охендовський заявив, що його ім'я не може фігурувати в "амбарній книзі" Партії регіонів.

"Мого підпису там бути не може, я ніколи не ставив підпису на таких документах", - заявив глава ЦВК після допиту в Національному антикорупційному бюро.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X