Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Обшуки НАБУ в Одесі: ЗМІ повідомили імена перших затриманих

29 січня, 16:58
1993
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Андрій Амелін

Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали колишнього директора Адміністрації морських портів України Андрія Амеліна і його заступників, повідомляє Думська з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Заступник голови АМПУ з морської і внутрішньої безпеки Сергій Гронський підтвердив інформацію про обшуки.

Інтерес правоохоронців викликало днопоглиблення в Бердянському і Маріупольському портах. Роботи в 2015-2016 роках виконала компанія Техморгідрострой.

Правоохоронці сумніваються як у прозорості конкурсів, так і в оцінці вартості робіт, і в якості виконаного днопоглиблення.

Спершу компанія за 290 млн 310 тисяч гривень зголосилася виконати необхідний обсяг робіт. Потім виявилося, що гавані поглибили недостатньо. 11 грудня 2015 року з ініціативи Амеліна був оголошений ще один конкурс. Держзамовлення отримала все та ж Техморгідрострой, але вже за 712,18 млн грн.

Нагадаємо, співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) проводять обшуки на одному з державних підприємств в Одесі. Пізніше в Бюро підтвердили, що детективи проводять обшуки на території двох областей і Києва у справі про днопоглибленні морських портів в 2015-2016 роках.

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 12:01

article_img
В Україні змінили правила реєстрації транспортних засобів

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися