«Особиста позиція». Усі українці повинні мати зброю для захисту — Монастирський

2 червня 2022, 22:46
Денис Монастирський (Фото:Денис Монастирський/Facebook)

Денис Монастирський (Фото:Денис Монастирський/Facebook)

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вважає, що всі громадяни України мають мати вогнепальну зброю для захисту своїх домівок.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

В ефірі телемарафону він заявив, що українці успішно склали тест на володіння зброєю, починаючи з 24 лютого – з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Відео дня

«Насправді, наші громадяни отримали тест на володіння зброєю, починаючи з 24 лютого. Було роздано десятки тисяч одиниць зброї у великих містах. І це був великий виклик для всіх нас. Думали, яким чином буде використана ця зброя: чи не буде вона використана проти українців, проти України, але сьогодні ми наближаємось до сотого дня опору (російської озброєної агресії - ред.), і можемо сказати, що цей іспит пройдено», - заявив він.

https://www.youtube.com/watch?v=6MnXFavM-fM

Монастирський наголосив, що обіг зброї в Україні має бути врегульований на рівні закону.

«Обіг зброї має бути врегульований на рівні закону. Моя особиста позиція — для захисту власної домівки в українця має бути зброя», — наголосив міністр.

Майже 59% учасників опитування у додатку держпослуг Дія підтримали володіння українцями зброї для особистого захисту.

25 травня у Дії розпочалося опитування про те, який варіант володіння зброєю громадяни України вважають за доцільне. Опитування було створено з ініціативи МВС.

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що, на його думку, Україні потрібна лібералізація та легалізація обігу зброї.

23 лютого, за день до початку повномасштабного вторгнення Росії, Верховна Рада прийняла за основу законопроект про право на цивільну вогнепальну зброю. Законопроект пропонує визначити поняття права власності на цивільну вогнепальну зброю, класифікувати її, дати громадянам право на її використання для самозахисту, а також встановити умови та порядок отримання дозвільних документів.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X