Ми ввели платний доступ до частини контенту НВ
Майже сім років ви читаєте і підтримуєте НВ і якісний контент, який ми виробляємо. Ми впевнені, що ви підтримаєте нас і зараз.

НВ став першим в Україні великим суспільно-політичним сайтом, який приєднався до світового тренду і ввів передплату для доступу до частини контенту (пейволл) — виключно рекламна модель не дозволяє виробляти якісний контент у тих кількостях, які необхідні в сучасному світі. Це означає, що деякі матеріали на сайті можна прочитати тільки за передплатою.
Протягом багатьох років ми публікували гучні розслідування, робили саркастичні обкладинки і брали інтерв'ю у яскравих знакових людей. Над створенням цього контенту працює більше сотні осіб. Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете самі оплатити новини, розслідування і статті лідерів думок. Або ви можете отримувати безкоштовну інтерпретацію подій. Але пам'ятайте: для того, щоб ви це побачили або прочитали безкоштовно, хтось вже заплатив.
Віталій Сич
головний редактор проекту НВ
Всі термінові, важливі, цікаві новини, картину дня, можна як і раніше побачити і прочитати без передплати. У платному доступі знаходяться великі авторські матеріали, розслідування, рейтинги, всі матеріали журналу НВ, а також деякі думки і огляди — 15-20 матеріалів на день.
НВ — це тексти, відео, подкасти, ефіри радіо і лекції політиків, економістів і опініон-лідерів світового масштабу. НВ читають 10 мільйонів осіб на місяць, для яких працюють понад 100 журналістів і редакторів сайту, журналу і Радіо НВ. Для вас щодня пишуть і працюють найкращі журналісти країни, автори гучних матеріалів і розслідувань, які змушували почуватися некомфортно не одну владу
Юлія МакГаффі
головний редактор сайту НВ
Ставши передплатником НВ, ви отримаєте:
Доступ абсолютно до всіх матеріалів щотижневого суспільно-політичного журналу НВ
Доступ до всього контенту nv.ua
На сайті ви не побачите комерційної реклами — банерів і брендування
Ви будете отримувати щоденні різноманітні розсилки
Ваші друзі за надісланим або опублікованим вами посиланням зможуть прочитати будь-яку закриту статтю
Для фанатів НВ ми ввели особливий пакет Друзі НВ, в який, крім усього, про що ви прочитали вище, входить річна передплата на друкований журнал, 50% — на відвідування лекцій і заходів НВ, запрошення на закриті вечірки.

Ми, як і раніше, гарантуємо, що на НВ ви не побачите просування інтересів політиків, бізнесменів і партій. Ви також не побачите прихованої комерційної реклами, яку називають джинсою. З передплатою на НВ ви отримуєте чудовий контент і підтримуєте незалежну журналістику, без якої неможлива демократія.

Дякуємо всім, хто читає і підтримує нас.
З любов'ю, ваш НВ

Деякі обкладинки та матеріали НВ
Якщо у вас є зауваження, напишіть нам на support@nv.ua