Всі матеріали — у відкритому доступі. Для більш стабільної та швидкої роботи сайт NV.ua вимикає авторизацію для передплатників

7 березня, 09:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сайт НВ вимикає авторизацію (Фото:НВ)

Сайт НВ вимикає авторизацію (Фото:НВ)

Від початку повномасштабного вторгнення Росії до України ми продовжуємо невпинно працювати, збираючи та ретельно перевіряючи інформацію з усіх куточків нашої країни та за її межами.

У ці важкі для всіх нас дні ми зазнали чисельних кібератак, але нас це не спиняє. Ми працюємо 24/7 попри всі перешкоди агресора.

Для більш стабільної та швидкої роботи сайту NV.ua ми ухвалили рішення вимкнути авторизацію для передплатників та відкрити доступ до всіх матеріалів сайту і журналу широкому загалу. У цей період вхід до особистого кабінету не працюватиме (при спробі авторизуватися ви отримаєте повідомлення про помилку).

Відео дня

З початку війни РФ проти України, 24 лютого, всі матеріали на сайті NV.ua публікуються у відкритому доступі; після відключення авторизації читачам стануть доступні й інші матеріали, що раніше були відкриті лише для передплатників.

За зрозумілих причин, вихід журналу НВ призупинено, але його журналісти та редактори продовжують працювати, а їхні матеріали публікуються на сайті NV.ua. Всі гроші, які ми отримуємо від вас за передплату НВ Преміум, йдуть на підтримання роботи редакції, журналістів, працівників соцмереж та технічного відділу. Вдячні вам за розуміння та підтримку, яка нині є життєво необхідною не тільки для нашого видання, але й для всієї країни.

Ми з розумінням ставимося до труднощів, які переживає кожен з вас, і у разі неможливості продовжувати підтримку NV.ua передплатою, просимо повідомити про це на електронну пошту support@nv.ua.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X