Новий виток конфлікту. Аксьонов відмовився виконувати розпорядження Медведєва

1 коментувати
Аксьонов не має наміру скорочувати кількість окупаційного уряду Криму
Фото: kafanews.com

Аксьонов не має наміру скорочувати кількість окупаційного уряду Криму

Планів щодо скорочення чиновників окупаційного уряду Криму немає

Таку заяву зробив так званий глава Криму Сергій Аксьонов.

"У нас таких планів немає з однієї причини - завдання, що стоять перед владою суб'єкта, відрізняються від тих завдань, які виконують органи влади в мирний час на території материкової частини РФ", - підкреслив Аксьонов.

Про це заявило агентство Flash Crimea.

У той же час в понеділок прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про скорочення державного апарату на 10% з 1 січня 2016 року.

"Підписав постанову, яка передбачає скорочення на 10% чисельності державних цивільних службовців. Природно, це рішення не повинно позначитися на якості роботи. Воно вступає в силу з 1 січня 2016 року. Прошу всіх віце-прем'єрів стежити за його виконанням у тих міністерствах і відомствах, які координуєте", - йдеться в постанові Медведєва.

Нагадаємо, 18 грудня так званий глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що в 2015 році Крим так і не отримав ні копійки з передбачених федеральною цільовою програмою розвитку Криму і Севастополя 15 млрд руб.

Після цього стало відомо, що керівництво уряду Росії поставило під сумнів професіоналізм окупаційних властей Криму.

Пізніше прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, коментуючи ситуацію з так званим керівництвом Криму, заявив, що поточні проблеми у щоденній роботі некоректно "зводити в ранг криз".

Віце-прем'єр Росії Дмитро Козак також заявив, що в даний час про відставку окупаційної влади Криму через ситуацію з реалізацією федеральної цільової програми з Криму не йдеться.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: