"Невисічена" молодь і розпочата в Україні соціальна революція здивують весь світ – економіст Олександр Пасхавер

0 коментувати
Пасхавер: Перемога Майдану - це початок соціальної революції, а не її завершення

Пасхавер: Перемога Майдану - це початок соціальної революції, а не її завершення

Майдан є, можливо, першою соціальною революцією, в якій ключову участь візьме постіндустріальна спільнота, що дасть несподіваний результат для України і всього світу, вважає президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер

"Ми повинні усвідомити, що перемога Майдану - це початок соціальної революції, а не її завершення", - написав він у колонці для НВ.

Він підкреслив, що революційний клас ввібрав в себе і представників малого та середнього бізнесу, яких удушують олігархи, і нове покоління "невисіченої" молоді, і людей усіх генерацій, вихованих у цінностях свободи.

Пасхавер зазначив, що постіндустріальна революція вже позначила початок свого приходу в Україну.

"Новий тип робіт пред'являє попит на нового працівника, здатного бути ефективним у складному, гостроконкурентному і гостродинамічному, а значить, нестійкому процесі. Це люди креативні, ініціативні і високоадаптивні. Свобода вибору занять для самореалізації - їх найважливіша життєва необхідність. Їх цінності та інтереси антагоністичні олігархічним. Разом їм не ужитися", - вважає Пасхавер.

Колонку Пасхавера читайте у свіжому номері журналу Новое Время - №29 від 12 серпня 2016 року.

Зареєструйтесь на сайті та отримайте 30 днів безкоштовної підписки на журнал – тепер також з повною українською версією.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: