Домашня відпустка. 15 найцікавіших місць в Україні, які варто відвідати замість закордонних подорожей

17 травня 2020, 08:51
NV Преміум

Журнал НВ за допомогою експертів із внутрішнього туризму склав список 15 найкращих локацій для українських мандрівників у 2020 році.

Цей перелік опублікований разом з матеріалом про те, чому в умовах економічної кризи та карантинних обмежень 2020-й стане в Україні роком внутрішнього туризму.

1. Київ

Відео дня

НВ
Фото: НВ

Список ключових пам’яток столиці відкривають релігійно-історичні святині - Києво-Печерська лавра з її 28 га церков і печер, а також Софійський собор з 76-метровою дзвіницею, на яку можна піднятися. З «новинок» — «міст Кличко», який з'єднує парк Володимирська гірка й арку Дружби народів, з якого відкривається чудовий вид на Дніпро і все місто. Цікаво виглядає і Пейзажна алея з її незвичайними скульптурними композиціями. У Києві також розвинена ресторанна культура. Крім того, в околицях міста знаходиться стилізований під городище XI століття парк Київська Русь (в селі Копачів) та музей народної архітектури та побуту просто неба у Пирогові.

2. Бакота (Кам'янець-Подільський район, Хмельницька область)

НВ
Фото: НВ

Затоплене в результаті будівництва в 1981 році Новодністровської ГЕС село відоме своїми фантастичними видами і руїнами печерного монастиря.

3. Печери в Тернопільській області біля сіл Кривче, Більче-Золоте, Корлевка, Залісся

НВ
Фото: НВ

Серед них є і найбільша гіпсова печера країни — Оптимістична.

Редактор: Інна Семенова
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X