Очне навчання з 1 вересня: в областях створять спеціальні комісії — Шкарлет

22 червня, 18:12
Сергій Шкарлет (Фото:Міносвіти)

Сергій Шкарлет (Фото:Міносвіти)

При обласних військових адміністраціях в Україні створять спеціальні комісії, які визначатимуть, чи безпечно розпочинати очне навчання в місцевих школах з 1 вересня.

Про це заявив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в етері телемарафону вранці у середу, 22 червня. Він зазначив, що «ми всі прагнемо соціалізації, очного формату навчання», але безпека повинна бути на першому місці.

Відео дня

«Ухвалено рішення про формування спеціальних комісій [при] військових адміністраціях, які очолюватиме профільний заступник голови ВА із залученням представників ДСНС. Ми формуватимемо карту безпеки і основний слоган, який має бути сьогодні: „Школа — територія безпеки“», — сказав міністр.

За словами Шкарлета, Міносвіти розглянуло позицію понад 2 мільйонів батьків, думки яких щодо очного і дистанційного навчання розділилися:

«Там, де йдуть активні бойові дії та військові адміністрації ухвалять рішення про неможливість розпочати очний освітній процес, там він буде дистанційним. На решті територій ми закликаємо до очного освітнього процесу».

Глава Міносвіти додав, що місцевим органам влади, військовим адміністраціям, ДСНС та Мінрегіонрозвитку доручили сформувати систему безпеки у школі, організувати пункти евакуації, найпростіші укриття, розробити протоколи безпеки, які «мають бути доведені до кожного з батьків», провести тренування кожної дитини щодо евакуації тощо.

Яка затяжна війна? Вона вже триває 9 років. Ми маємо перемагати швидше – Ганна Гопко

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X