Нафтогаз за допомогою американської компанії має намір судитися щодо своїх активів в Криму

4 листопада 2015, 22:57
Глава НАК Нафтогаз-Україна Андрій Коболєв заявив, що компанія має намір звернутися в міжнародний арбітраж з власним позовом щодо її активів в Криму

Крім того, він повідомив, що Нафтогаз хоче залучити до справи американську юридичну компанію.

"У нас є наша пропозиція, яку ми хочемо представити Кабміну. Це компанія з оригінальним походженням з США, що спеціалізується на арбітражних суперечках. Мін'юст йде по шляху ЄСПЛ, а ми розглядаємо кілька додаткову альтернативну тактику, яка дозволить нам як компанії піти в суд", - цитує слова Коболєва Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Він зазначив, що позов може бути поданий найближчим часом, але для цього необхідно, щоб Кабмін затвердив обрану юридичну компанію, яка буде супроводжувати процес.

"Цей позов планує подати Нафтогаз як юридична особа за активами, які належали групі Нафтогаз. Ми досить довго готували цей позов, проходили складні оцінки, шукали юристів, тому, я думаю, найближчим часом він буде поданий, коли Кабмін остаточно закріпить компанію, яка буде супроводжувати Нафтогаз у цьому процесі", - заявив глава НАК.

Коболєв не повідомив, в який саме суд компанія планує подати позов.

Нагадаємо, раніше Стокгольмський арбітраж не вважав за потрібне об'єднати позови НАК Нафтогазу України проти ВАТ Газпрому.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X