Надія Савченко має намір оголосити сухе голодування після вироку

7 грудня 2015, 20:18
Українська льотчиця Надія Савченко має намір оголосити сухе голодування після того, як російський суд винесе їй вирок

Про це в інтерв'ю ТСН повідомила сестра льотчиці Віра Савченко.

ісля брехливого рішення Надя відновить голодний страйк. При чому через 10 днів – це буде сухе голодування. Перші десять днів голодний страйк – це просто вода. А потім голодуватиме і не питиме рідину. Лише дихатиме", - повідомила Віра Савченко.

Відео дня

Віра Савченко зазначила, що представники Кремля вже зверталися до неї з проханням вмовити Савченко відмовитися від голодування.

"Надя знає, що це працює. Ті люди, які з Кремля, зі мною спілкувалися, казали: "Понимаете, уговорите ее, все будет хорошо. Она будет дома". Вони ладні були пообіцяти все, що завгодно. Це і Пєсков, і з нашої сторони люди, близькі до Кремля, не називатиму їхні прізвища", - розповіла сестра Надії Савченко.

Як повідомляло НВ, проросійські бойовики терористичної організації ЛНР після захоплення української льотчиці Надії Савченко в полон збиралися її розстріляти. Про це повідомив перший свідок захисту незаконно утримуваної російськими властями українки, керівник громадської української організації Центр обміну полонених Володимир Рубан.

Нагадаємо, 15 вересня в Донецькому міськсуді Ростовської області почалися попередні слухання по сфабрикованому російськими властями справі Савченко, яка насильно утримується в Росії після викрадення в червні 2014 року в районі Луганська.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X