Набув чинності закон, який дозволяє іноземцям служити в ЗСУ

0 коментувати
Відтепер іноземці законно можуть служити в ЗСУ за контрактом

Відтепер іноземці законно можуть служити в ЗСУ за контрактом

У четвер, 12 листопада, в Україні набув чинності закон, який дозволяє іноземцям та особам без громадянства проходити військову службу в Збройних силах

Закон України 716-VIII Про внесення змін у деякі законодавчі акти України стосовно проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства був офіційно опублікований в урядовій газеті Урядовий кур'єр напередодні, 11 листопада.

Згідно з документом, іноземці та особи без громадянства, які несуть військову службу за контрактом у Збройних силах України (ЗСУ), підписують зобов'язання, вони отримують статус військовослужбовця та їм присвоюються відповідні звання.

Також закон, що набув чинності, визначає поняття найманства. Зокрема, під визначення потрапляє особа, яка не є ні громадянином сторони, що перебуває в конфлікті, ні особою, що постійно проживає на території, контрольованій стороною, що знаходиться в конфлікті; не входить в особовий склад Збройних сил; не надіслана державою, яка не є стороною, що перебуває в конфлікті, для виконання офіційних обов'язків.

Раніше президент Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє іноземцям та особам без громадянства служити в Збройних силах України та інших військових формуваннях.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: