НАБУ вилучило у приміщеннях МАУ документи у справі про зловживання чиновників Державіаслужби

15 червня 2016, 14:00
150
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
НАБУ вилучило у приміщеннях МАУ документи у справі про зловживання чиновників Державіаслужби - фото

Обшук в офісі МАУ почався у першій половині дня 14 червня і тривав до 4 години ранку 15 червня

Національне антикорупційне бюро повідомило про вилучення під час обшуку, що відбувся у приміщеннях Міжнародних авіаліній України 14-15 квітня, документів у справі про зловживання службовим становищем чиновниками Державної авіаційної служби

"..були вилучені документи та інші носії інформації, що містять відомості про предмет розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Державної авіаційної служби (ДАС) (ч.2 ст. 364 КК України)", - зазначається в повідомленні на сторінці НАБУ у Facebook.

Згідно з повідомленням, обшуки були проведені детективами НАБУ спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У НАБУ наголосили, що причиною обшуку стала відмова авіакомпанії добровільно надати необхідні матеріали на запит НАБУ, який було направлено наприкінці квітня 2016 року.

"Обшук розпочався у першій половині дня 14 червня і тривав до 4 години ранку 15 червня", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 14 червня повідомлялося, що детективи Національного антикорупційного бюро спільно з прокурорами Спеціальної антикорупційної прокуратури проводять обшук в офісах компанії МАУ.

У НАБУ повідомили, що обшуки пов'язані зі справою про зловживання службовим становищем з боку посадових осіб Державної авіаційної служби з метою отримання неправомірної вигоди для окремих приватних авіаперевізників, що спричинило наслідки для державних інтересів. Метою обшуку є вилучення документів, які підтверджують факти заборгованості МАУ перед державою в розмірі близько 150 млн грн за період з січня 2014 року по грудень 2016 року.

У МАУ заявляли, що обшук не впливав на виконання авіарейсів.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською