НАБУ провело обшуки в Укрхімтрансаміаку: три керівника затримані, які причетні до розкрадання 40 млн

8 вересня 2017, 20:34
У п'ятницю, 8 вересня, детективи Національного антикорупційного бюро провело обшуки і затримало трьох осіб,у тому числі очільника державної компанії Укрхімтрансаміак та двох приватних компаній в рамках кримінального провадження про розкрадання 40 млн гривень

Як повідомляє прес-служба НАБУ, в цей же день їм повідомлено про підозру.

Серед затриманих - виконуючий обов'язки директора Укрхімтрансаміак і два керівника приватних компаній, які брали участь в схемах по виведенню і легалізації коштів держпідприємства.

Відео дня

За версією слідства, в 2014-му році зазначені особи вступили в злочинну змову з метою заволодіння коштами. Спочатку вони піти на роботи з технічного переоснащення локальних систем оповіщення населення, що проживає в 2,5-кілометровій зоні від осі української ділянки магістрального аміакопроводу Тольятті-Одеса.

Як з'ясували слідчі, основна частина коштів була оплачена на умовах передоплати на рахунки підконтрольних підприємств, а потім використана підозрюваними для власних потреб.

Співробітники НАБУ проводять обшуки в адміністративній будівлі Укрхімтрансаміак, офісних приміщеннях приватних підприємств, приміщеннях підозрюваних.

Нагадаємо, 22 червня в поточному році в Укрхімтрансаміак заявили, що робота компанії заблокована співробітниками Служби безпеки України та Генеральної прокуратури в результаті обшуків.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X