На Закарпатті другий день поспіль "пересічники" блокують пункти пропуску - ДПСУ

13 листопада 2016, 11:53
580
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
На Закарпатті другий день поспіль "пересічники" блокують пункти пропуску - ДПСУ - фото

Фото: Mukachevo.net

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією продовжили акцію Пересічка

У Закарпатській області у неділю, 13 листопада, продовжується акція власників автомобілів з іноземною реєстрацією з блокування доріг, що ведуть до пунктів пропуску Ужгород та Солотвино на кордонах зі Словаччиною та Румунією

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

Водночас, за даними служби, учасники акції не відновили акцію протесту перед автомобільним пунктом пропуску Рава-Руська у Львівській області.

У зв’язку з протестами активістів прикордонники закликали подорожуючих оминати КПП Ужгород на українсько-словацькому кордоні та КПП Солотвино на українсько-румунському кордоні та користуватися послугами інших пунктів пропуску.

Для відслідковування ситуації на місці знаходяться представники Національної поліції, зазначили у ДПСУ.Раніше НВ повідомляло, що 12 листопада власники автомобілів з іноземною реєстрацією заблокували дороги, що ведуть до пунктів пропуску на кордонах зі Словаччиною та Румунією.

Так звані "пересічники" хочуть таким чином домогтися збільшення терміну транзиту на ввезення транспортних засобів на територію України. Нині вони змушені кожні п’ять днів перетинати кордон.

Прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальну справу за фактом блокування доріг учасниками акції Пересічка на кордоні з Словаччиною та Румунією (ч. 1 ст. 279 Кримінального кодексу України).

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал