В Донбасі об’єми промислового виробництва виросли на 10%

3 коментувати
В Донбасі об’єми промислового виробництва виросли на 10%

Зростання промислового виробництва в Донецькій області протягом січня-березня 2016 року до аналогічного періоду в минулому році становить 10%, загалом, тоді як наприклад, рівень видобутку кам’яного вугілля у вказаний період - 30%

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на статистичне управління в Донецькій області. Наведені показники визначені без врахування окупованих територій.

Проте за два минулі роки обсяги промислового виробництва цієї частини Донбасу скоротилися на 47.3%.

Добувна промисловість та кар’єрна промисловість показала зростання в перші три місяці поточного року у 19.9%, хімічна – 37.5%, виробництво коксу та нафтопереробка виросли в 1.6 рази.

В той же час скорочення спостерігалось у машинобудуванні (17.5%) та виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 10.4%.

Протягом січня-березня цього року видобуток рядового вугілля зріс на 22.3% і становив 3.8 млн тон, видобуток кам’яного вугілля у вказаний період виріс на 31.8% (3.1 млн тон). Також зростання показало виробництво електроенергії на 17%. За перші три місяці цього року в регіоні виробили 5,8 млрд кВт/год.

Раніше повідомлялося, що міжнародні спостерігачі зафіксували перетин лінії розмежування вогню товарного поїзда, завантаженого вугіллям. Його маршрут пролягав кілька разів на день від окупованої Великої Вергунки до звільненої Станиці Луганської.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: