З державного вишу в Дніпрі звільнився викладач, який відмовився проводити пару українською

6 листопада 2020, 21:56

Про це повідомляє ТСН.ua з посиланням на проректора університету Юрія Хоменка.

За словами проректора, професори не звільняли - він сам «прочитав скаргу, подумав і пішов з університету».

Відео дня

«Усі методичні матеріали в нього були українською мовою. Що там сталося між ним і студентами - інша справа. Тут нема про що говорити, тому що викладач звільнився. Є різні студенти. У нас 60% контингенту - студенти з Донбасу, більшість не проти викладання російською, викладачі завжди йдуть на поступки і викладають тією мовою, якою просять», - розповів проректор.

На сторінці вишу в Facebook заявили, що викладачі дотримуються вимог мовного законодавства, а скандал з професором - одиничний випадок.

«На підставі поданої студенткою скарги в університеті створили комісію, до якої увійшли представники керівництва і викладачі. Зрештою фігурант інциденту подав заяву на звільнення, яку задовольнили 23 жовтня... Викладачі та студенти НТУ Дніпровська політехніка захищали суверенітет України в зоні АТО/ООС і активно займалися волонтерством. Ми маємо чітку позицію, блискавично відреагували на інцидент і встигли закрити справу», - заявили в Дніпровській політехніці.

Раніше батько однієї з студенток Дніпровської політехніки розповів, що викладач відмовився проводити лекцію українською мовою у відповідь на її прохання і запропонував «написати на нього скаргу». За словами чоловіка, дочка не стала писати скаргу, але наступного дня на пару прийшла комісія, щоб розібратися в ситуації.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X