Московський суд визнав законним продовження арешту ще чотирьох українських моряків

13 лютого, 14:02
145
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Московський суд визнав законним продовження арешту ще чотирьох українських моряків - фото

EPA

Днем раніше Московський міський суд відхилив апеляції чотирьох полонених українських моряків

Московський міський суд визнав законним рішення Лефортовського районного суду про продовження арешту проти чергової четвірки військовополонених українських моряків до кінця квітня 2019 року.

Про це повідомляє УНІАН.

Таке рішення щодо моряків Сергія Чуліби, Юрія Без'язичного, Юрія Будзило і Богдана Небилиці оголосила суддя Мосміськсуду.

У середу, 13 лютого, о 12.00 за київським часом розпочалося засідання у четвертій четвірці - це Михайло Власюк, В'ячеслав Зінченко, Денис Гриценко та Андрій Драч.

Днем раніше Московський міський суд відхилив апеляції чотирьох полонених українських моряків і залишив усіх під вартою до кінця квітня.

Нагадаємо, вранці 25 листопада 2018 Росія заблокувала прохід до Керченської протоки буксира Яни Капу і катерам Бердянськ і Нікополь, які здійснювали плановий перехід з Одеси до Маріуполя. Окупанти захопили в полон 24 українських військовослужбовців. Українців звинуватили в незаконному перетині кордону РФ.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською