Міжнародна виставка InnoTrans 2016 в Берліні: візит Бориса Колеснікова та українських студентів

0 коментувати
Міжнародна виставка InnoTrans 2016 в Берліні: візит Бориса Колеснікова та українських студентів
30 студентів провідних залізничних вишів України побували на Міжнародній виставці досягнень транспортної галузі InnoTrans 2016, яка проходить у Берліні

Хлопці пройшли конкурсний відбір в Українському державному університеті залізничного транспорту (Харків), Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Державному економіко-технологічному університеті транспорту (Київ) і стали переможцями проекту «Залізничник-2016» благодійного Фонду Бориса Колеснікова. Організатори нагородили найкращих студентів поїздкою на профільну виставку в Німеччину.

 

InnoTrans цього року б'є рекорди: у ній беруть участь 3 000 експонентів з 60 країн світу. Українським студентам було на що подивитися – з 140 заявлених новинок хлопці побачили найбільш очікувані прем'єри: екологічний регіональний поїзд від французької компанії Alstom; модульні платформи для залізничних вагонів і систем метро від Bombardier Transportation; суперекспрес Velaro Türkei та метропоїзд Metro Riad від Siemens; трамвай ForCity Plus і двоповерховий потяг від Škoda Transportation.

 

Фонд Бориса Колеснікова організував візит переможців проекту «Залізничник» на InnoTrans в бізнес-день – час, коли провідні гравці транспортного ринку укладають вигідні угоди. Також студенти відвідали павільйон «Кар'єра і освіта», де hr-фахівці ознайомили їх з перспективами у транспортній галузі, заглянули й на стенд українського виробника – Крюківського вагонобудівного заводу.

 

«Важливо, щоб хлопці побачили своїх колег, найсучасніші досягнення в плані розвитку залізниць, адже залізниця все більше за витратами на час і швидкостями наближається до світової авіації. Враховуючи розміри нашої країни, це найважливіша галузь. Краще один раз побачити, ніж сто почути, тому тут студенти» – підкреслив Борис Колесніков.

 

«Раніше я багато чула про так званий «водневий» поїзд – екологічно чистий Coradia iLint від Alstom. На виставці я змогла побачити новинку, поспілкуватися з представниками компанії-розробника, і зайвий раз переконатися у правильності вибору професії. Дуже хочеться перейняти досвід іноземних колег, розвивати ідею безшумних та не забруднюючих навколишнє середовище машин. За ними майбутнє», – зазначила Ксенія Нерушенко, переможниця «Залізничника-2016».

Нагадаємо, InnoTrans є провідною виставкою світового значення в галузі рейкового транспорту, яка проводиться в Берліні кожні два роки. Кожні два роки благодійний Фонд Бориса Колеснікова реалізує і свій освітній проект «Залізничник», мета якого – повернути молоді інтерес до інженерних спеціальностей, ознайомити з останніми досягненнями світової залізничної сфери.

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: