Між США і Філіппінами. Українська вища освіта увійшла в топ-50 світових ВНЗ

2 коментувати
Самі українські студенти в основному критикують вітчизняну освіту за застарілі підходи та програму

Самі українські студенти в основному критикують вітчизняну освіту за застарілі підходи та програму

Згідно з новим рейтингом QS Higher Education System Strength Rankings 2016, Україна посідає 45 місце серед 50 найкращих систем вищої освіти

На першому місці опинилися американські ВНЗ , які набрали максимальні 100 балів. На другому місці – Великобританія (98.5 балів), на третьому – Німеччина з 94 балами. Серед параметрів, які бралися до уваги укладачами рейтингу, були міцність національної освітньої системи, її доступність для іноземних студентів, економічний контекст, експертні оцінки. Розрив між першим місцем у США та 45-им в України склав 83.4 бали.

Українську вищу освіту оцінили в 16.6 балів. Так, найближчими сусідами по освітньому рейтингу України стали Ліван і Філіппіни.

Китай - 8 місце (83.5 балів), Росія - 26 місце (59.8 балів), Польща - 43 місце (20 балів).

У короткому коментарі про українську вищу освіту автори рейтингу розповідають про те, що Україна відрізняється красивою природою. Перевагою вітчизняних ВНЗ вважається більш низька ціна за навчання, зазначили автори QS-2016.

"Якщо ви любитель історії, природи або майбутній підприємець, можливість вчитися в Украні це те, що ви шукали", - такий коментар українські університети отримали від авторів рейтингу.

Раніше повідомлялося про особливості та пріоритети української освітньої реформи у спецпроекті Національної ради реформ.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: