Місія ООН дала невтішну оцінку мінній безпеці Донбасу

0 коментувати
Вибухові пристрої в Донбасі становлять серйозну загрозу для цивільного населення, вважає місія ООН

Вибухові пристрої в Донбасі становлять серйозну загрозу для цивільного населення, вважає місія ООН

Спільна місія ООН за оцінкою потреб у протимінній діяльності завершила свій візит в Україну. За підсумками візиту місія заявила, що вибухові пристрої в Донбасі становлять серйозну загрозу для цивільного населення

Як повідомляє Уніан, місія почала роботу 23 січня 2016 р. і встигла відвідати з робочими поїздками Донецьку і Луганську області.

Фахівці підтвердили, що міни, які не розірвалися, міни-пастки і вибухові пристрої значно впливають на ситуацію на сході України і представляють серйозну загрозу для цивільного населення.

Крім того, в місії вважають за необхідне більш систематично координувати дії з боротьби з мінною загрозою, поліпшення обміну інформацією та активізації гуманітарної протимінної діяльності, в тому числі навчання з питань мінної безпеки, ідентифікацію небезпечних зон і їх демаркацію та очищення, а також застосування комплексного підходу в підтримці жертв інцидентів, пов'язаних із мінами.

Нагадаємо, раніше місія ООН закликала український уряд не закривати КПП Зайцево. За оцінкою місії, тимчасове закриття одного або декількох КПП буде мати серйозні наслідки для мирних жителів.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: