Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Мішель Терещенко порівняв Глухів із Парижем, Баварією та Тосканою

12 жовтня, 20:39
663
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Терещенко: У нас є водонапірна вежа, віддалено схожа на Ейфелеву вежу

Фото: Наталія Кравчук / НВ

Мішель Терещенко, екс-мер Глухова, який недавно склав повноваження і заявив про намір балотуватися у президенти України, в інтерв'ю журналу Новое Время порівняв Глухів з Парижем, Баварією і Тосканою.

"Коли я вперше сюди потрапив, то відразу зрозумів, що це справжня європейська країна, дуже перспективна. Глухів, звісно, сильно відрізняється від Парижа, але 300 років тому він також був європейською столицею, дуже красивою. У нас є водонапірна вежа, віддалено схожа на Ейфелеву вежу. Природа навколо схожа одночасно і на Баварію, і на Тоскану, красиві ліси", - розповів Терещенко.

60-річний Мішель Терещенко - французький бізнесмен і нащадок відомого роду українських підприємців та меценатів - відмовився від французького громадянства на користь українського. 21 березня 2015 року президент Петро Порошенко вручив Терещенку паспорт громадянина України. 26 жовтня 2015 року він виграв вибори у Глухові набравши майже 70% голосів.

Читайте також:

27 вересня він заявив про рішення достроково скласти повноваження міського голови. За його словами, на сесію міськради в цей день, на якій повинні були розглядати в тому числі бюджет, прийшли лише два депутати. На його думку, "це саботаж", але причиною рішення піти з посади стала "не лише сьогоднішня ситуація".

1 жовтня Терещенко заявив про рішення балотуватися на пост президента України. Він пояснив, що прийняв це рішення, тому що серед нинішніх кандидатів у президенти не бачить ні в кого політичної волі для зміни країни та боротьби з корупцією.

Читайте повний текст інтерв'ю з Мішелем Терещенком у свіжому номері журнала Новое Время - №37 від 11 жовтня 2018 року

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 22:15

article_img
В аеропорту Бориспіль літак здійснив жорстку посадку - ЗМІ