Міністр культури Нищук пояснив, чому Євробачення-2017 прийме Київ

0 коментувати
Євробачення-2017 пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві
Фото: iec-expo.com.ua

Євробачення-2017 пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві

Важливими складниками вибору Києва як міста, що прийматиме Євробачення-2017, були безпека і інфраструктура, заявив міністр культури Євген Нищук

"У Києві краще за всіх підготовлена (інфраструктура), є аеропорт, є достатньо готелів, є багато того, на що інші витрачали час", - цитує чиновника телеканал 112 Україна.

Євробачення-2017 пройде в Міжнародному виставковому центрі. Нищук уточнив, що він зможе вмістити близько 12-14 тис. глядачів.

Він зазначив, що "відразу у всіх були симпатії до Львова, але він не підходить через локацію, тому в трійку лідерів Львів не увійшов".

"Всі говорили спочатку, що Львів повинен приймати. Це дійсно європейське містечко, але місце локації є проблемним. Але це дає можливість зараз знайти інвесторів і у Львові, і побудувати цікаву концертну арену, яка вміщала би так багато людей", - сказав Нищук.

Він зазначив, що в Дніпрі, який також претендував на проведення Євробачення-2017, є проблеми і з ареною, і з готелями.

"У Дніпрі є момент з ареною Метеор, яка ще місяць тому вимагала роботи, будівництва, реконструкції. Той проект є цікавим, до тих гарантій Дніпра були застереження технічних груп, але я думаю, що Дніпро встиг би все зробити. Проблемою були готелі", - зазначає міністр.

В Одесі проблемним моментом було покриття арени Чорноморець, сказав Нищук.

"Одеса була дуже привабливим проектом. Момент Одеси - покриття Чорноморець Арени, залучалися іноземні фахівці, які повинні були покривати арену. Спочатку багато хто скептично поставився, тому що це дорога історія. Для чого витрачати такі кошти, якщо надалі на Чорноморці не треба такого покриття для футболу? Одеська команда сказала, що покриття буде перенесене на стадіон Спартак, - сказав Нищук.

Крім того, він вказав на проблеми з аеропортом.

"В Одесі проблемним є аеропорт, це смуга. Це насторожувало оргкомітет", - підкреслює міністр.

За його словами, загальною проблемою Дніпра та Одеси є ситуація з безпекою: близько до Одесі розташована невизнана Придністровська Молдавська Республіка, а Дніпро розташоване недалеко від зони АТО в Донбасі.

Щодо грошей, то Одеса та Київ готові були виділити приблизно однакові суми, додав Нищук.

"Одеса готова була інвестувати 150 млн грн на безпосереднє проведення шоу, на покриття арени – 300 млн грн, на інфраструктуру – 1 млрд грн. Київ готовий і надав гарантії, що на саме шоу він готовий витратити не менше 200 млн грн, на підготовку арени, ландшафтів, всіх локацій, всієї інфраструктури - 1 млрд грн. У Києві розглядається нова площадка для Євроклубу - це місце на березі Дніпра, яке ми знаємо як вертолітний майданчик біля паркової алеї", - розповів Нищук.

Нагадаємо, в п'ятницю, 9 вересня, український організаційний комітет вирішив, що міжнародний конкурс естрадної пісні Євробачення в 2017 році прийме Київ.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: