Мінінфраструктури уточнило інформацію про заборону Росією транзиту українських товарів

11 січня 2016, 14:49
Нові правила транзиту вантажів автотранспортом по території Росії, введені в односторонньому порядку указом президента РФ від 1 січня 2016 року, поширюються виключно на перевезення з території України в Казахстан, заявило Міністерство інфраструктури України

"Нагадуємо, що такі транзитні перевезення повинні відбуватися виключно через певний пункт пропуску, що знаходиться на кордоні між Республікою Білорусь та Російською Федерацією. Вантаж повинен бути опломбований на всьому маршруті проходження по території РФ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому доставка в будь-яку іншу країну, а також перевезення у зворотному напрямку з Казахстану в Україну, повинні виконуватися в звичайному режимі.

"У таких випадках відмова в оформленні та пропуску вантажів з боку митниці РФ є з боку митників порушенням як діючої угоди між РФ і Україною, так і власного російського законодавства. Просимо оперативно повідомляти про всі такі випадки в департамент стратегічного розвитку доріг і автотранспорту міністерства", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 4 січня був припинений транзит вантажів з України через Росію. Причиною стало рішення РФ про те, що вантажі для транзиту з України в Казахстан повинні слідувати через Білорусь.

Міністерство інфраструктури України запропонувало перевізникам скористатися транзитним маршрутом в обхід РФ.
У Казахстані повідомили, що Комітет державних доходів міністерства фінансів опрацьовує з російською стороною питання надання безперешкодного проїзду для транзитних вантажів з України.
Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X