Мінінфраструктури повідомило, коли почне діяти повна заборона на польоти російських літаків над Україною

25 листопада 2015, 15:14
Заборона на проліт українського повітряного простору для всіх без винятку російських авіакомпаній почне діяти з 00:00 четверга, 26 листопада, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України

У відомстві пояснили, що прийняте Кабінетом міністрів рішення зумовлене систематичним порушенням правил польотів і порядку використання повітряного простору України з боку російських авіаперевізників і має на меті запобігти будь-які можливі провокації в повітряному просторі країни.

Відео дня

"Україні належить повний і виключний суверенітет над повітряним простором України, що є частиною її території", - нагадало міністерство і уточнило, що здійснюючи польоти до Криму, російські авіакомпанії порушують положення низки угод.

Державіаслужба за дорученням уряду повідомить російську сторону про закриття повітряного простору для її цивільної авіації. Відповідна нота буде спрямована через Міністерство закордонних 25 листопада.

При цьому в міністерстві нагадали, що РФ зупинила видачу дозволів на проліт її території українськими авіакомпаніями в серпні 2014 року.

Нагадаємо, раніше сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів вводить заборону на транзитні польоти всіх без винятку російських авіакомпаній в українському авіапростір.

Редактор: Марія Кабацій
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X