Мальдіви-Москва: ЗМІ дізналися, як живе дружина прокурора-антикорупціонера

19 лютого, 16:09
10003
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Мальдіви-Москва: ЗМІ дізналися, як живе дружина прокурора-антикорупціонера - фото

bihus.info

У своєму Instagram дружина прокурора показує годинник дорогих брендів і життя за кордоном

Журналісти Bihus.info опублікували розслідування про життя і відпочинку дружини прокурора відділу по запобіганню і протидії корупції Генпрокуратури Руслана Біловара.

За даними ЗМІ, на фото в Instagram дружина прокурора-антикорупціонера Ірина Біловар демонструє годинник бренду Graff Butterfly за 120 тисяч доларів і сумочки відомих брендів, приблизна вартість яких становить близько 10 тисяч євро.

Також в акаунті Біловар є фото про численні поїздках за кордон на відпочинок. Дружина прокурора відпочивала в Туреччині, Греції та на Мальдівах в кращих готелях курортів. Вона відвідувала модні покази в Парижі, Мілані, ОАЕ, а в кінці 2017 року відпочивала в столиці Росії - Москві.

За підрахунками журналістів, з 2017 року сім'я співробітника ГПУ витратила на відпочинок 1 млн 720 тисяч гривень. А з урахуванням годинника, аксесуарів і незадекларованого авто Audi витрати склали майже 8 млн гривень.

Примітно, що в 2015 році Руслан Біловар задекларував 8,5 млн гривень готівки. Вже в 2017 році його статки збільшилися до 10 млн гривень заощаджень, незважаючи на витрати дружини.

У розслідуванні йдеться, що зростання готівки можна було пояснити наявністю бізнесу у батьків прокурора, але фірми за останні п'ять років офіційно заробили тільки 2,8 млн гривень.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською