Люди НВ 2020. Українці, які рухають країну вперед і встановлюють нові стандарти в різних сферах життя

29 листопада 2020, 08:35
НВ Преміум

Журнал НВ презентує проєкт Люди нового часу — про українців, які ефективно і яскраво рухали країну вперед у 2020-му.

Редакція вже шостий рік поспіль називає співвітчизників, котрі встановлюють нові стандарти в різних сферах, і пише їхні короткі історії, які доводять: не тільки влада здатна змінити Україну, але і її громадяни.

Відео дня

За розвиток української теми в кінематографі

Валентин Васянович

Режисер, оператор

Reuters / Marechal Aurore / ABACA
Фото: Reuters / Marechal Aurore / ABACA

Валентин Васянович — один із найвідоміших артхаусних режисерів і операторів України. Його легко впізнати за особливим естетичним кадром і часто жорсткими й актуальними сюжетами. Такою була його операторська робота у фільмі Мирослава Слабошпицького Плем’я, що зібрав одразу три нагороди Каннського кінофестивалю. Таким є і його власний фільм Атлантида — Васянович у ньому одночасно і режисер, і оператор, і сценарист.

У 2019-му Атлантида принесла Васяновичу й Україні першу в історії країни нагороду Венеційського кінофестивалю. За цим серйозним успіхом картини пішли й інші: головна нагорода міжнародного кінофестивалю в Норвегії, спеціальний приз журі міжнародного фестивалю в Токіо. А в кінці вересня український оскарівський комітет номінував стрічку Васяновича на премію Оскар-2021.

Атлантида — фільм-антиутопія про життя звільненого Донбасу через кілька років після перемоги України. Він далекий від ідилічних описів світу і показує отруєну, випалену територію, на якій люди, котрі залишилися, шукають і знаходять надію на майбутнє. «Моєю метою було нагадати світові, що тут йде не „якась громадянська війна“, а війна Росії проти України, і що величезна площа в центрі Європи може раптово стати непридатною для життя», — каже Васянович про фільм.

За просування української кухні у світі

Євген Клопотенко

Кулінар, ресторатор

DR
Фото: DR

Євген Клопотенко, ведучий кулінарних програм, а також співзасновник і бренд-шеф ресторану 100 років тому вперед, — один із найактивніших популяризаторів української кухні у світі. Про нього пишуть авторитетні іноземні видання, зокрема The Washington Post і The New York Times.

Завдяки ініціативі Клопотенка два місяці тому Мінкульт вперше вніс український борщ до Національного списку елементів нематеріальної культурної спадщини.

А сам ресторатор незабаром планує домогтися міжнародного визнання борщу саме як української страви. А головною своєю метою він називає включення культової національної страви до списку ЮНЕСКО як нематеріальної спадщини України. На підтримку цієї ідеї в жовтні у прокат вийшов знятий за участю Клопотенка кулінарний тревел-фільм Борщ. Секретний інгредієнт.

Але не борщем єдиним. У меню ресторану 100 років тому вперед Клопотенко ввів традиційні й регіональні страви національної кухні в сучасному авторському виконанні.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Ба більше, як прихильник здорової їжі та противник радянської спадщини в закладах громадського харчування, він ініціював реформу шкільного харчування. А нещодавно звернув увагу ще й на вітчизняну професійну кулінарну освіту, прагнучи модернізувати її.

Редактор: Інна Семенова
poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X