Літак Київ-Мінськ розвернули в повітрі під загрозою застосувати винищувачі

21 жовтня 2016, 23:55
У п'ятницю, 21 жовтня, авіадиспетчери змусили літак компанії Belavia, що виконував рейс Київ-Мінськ, повернутися в аеропорт Київ

Як повідомляють в компанії, незадовго до входу в повітряний простір Білорусі диспетчери озвучили вимогу літаку повернутися в Київ під загрозою підняти в повітря винищувачі.

Відео дня

"Згідно з розкладом о 15:25 літак вилетів із Міжнародного аеропорту Жуляни в Мінськ. О 15:36 за 50 кілометрів до входу в повітряний простір Республіки Білорусь командиру повітряного судна надійшла вказівка від диспетчера повітряного руху районного центру Києва, що входить в державне підприємство обслуговування повітряного руху Украерорух, про негайне повернення в аеропорт вильоту без пояснення будь-яких причин. Також було заявлено, що в разі невиконання команди в повітря будуть підняті винищувачі. Командир повітряного судна виконав вказівку, що надійшла о 15:37, і приступив до зниження", - повідомили в Belavia.

Пізніше стало відомо, що літак змусили повернутися на вимогу Служби безпеки України, передає Інтерфакс-України.

Міністерство інфраструктури України рекомендувало звернутися до СБУ для уточнення причин повернення літака.

Нагадаємо, в березні білоруський авіаперевізник заявив, що відкриває п'яту щоденну частоту за маршрутом Мінськ-Київ-Мінськ і три нових частоти в тиждень зі столиці Білорусі в Одесу.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X