Лещенко назвав імена тих, хто може стояти за організацією стеження за ним

7 коментувати
Лещенко повідомив, що перебуває під незаконним стеженням з боку правоохоронних органів

Лещенко повідомив, що перебуває під незаконним стеженням з боку правоохоронних органів

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що за організацією стеження за ним стоять міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та народний депутат Микола Мартиненко

"Я відчуваю, що перебуваю під незаконним стеженням з боку правоохоронних органів, зокрема прослуховування мобільних телефонів. Збір інформації відносно мене з метою з'ясування джерел моєї інформацією, а також подальшої дискредитації, якщо їх будуть цікавити подальші дії тієї кампанії, яку вони замислили", - говорить депутат в інтерв'ю Deutsche Welle.

На питання про те, хто може стояти за організацією стеження, нардеп відповів, що це роблять Аваков і Мартиненко,

"Обидва вони стали фігурантами публікації в останні місяці і вони об'єднали зусилля і, зокрема, працюють по мені зараз. А технічну функцію виконує МВС", - заявив Лещенко.

На думку Лещенка, Аваков і Мартиненко намагаються нівелювати його викриття у кримінальній справі щодо Мартиненко в Швейцарії, а також щодо його зловживань в урановій і титановій галузях, і щодо переказу народним депутатом Ігорем Котвицьким $40 млн на Панаму.

"Я в прокуратуру, звичайно, зроблю звернення після повернення з відрядження в Осло. Що стосується довіри, її немає, як до Шокіна, так і до Авакова. Але формально всі вимоги жанру, так би мовити, я виконаю", - зазначив Лещенко.

Нагадаємо, раніше Лещенко повідомив, що порушено кримінальну справу проти депутата Мартиненко, чому є підтвердження від Генеральної прокуратури Швейцарії.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: