Проблем не буде. В Україні легалізація медичного канабісу знаходиться на завершальній стадії - Арахамія

22 грудня 2020, 23:25

Рішення по легалізації канабісу в Україні в медичних цілях знаходиться на завершальній стадії, заявив глава Слуги народу Давид Арахамія.

Про це він повідомив під час брифінгу у вівторок, 22 грудня, передає УНІАН.

За його словами, використовувати каннабіс в медичних цілях дозволять без законопроєкту. Уряд буде діяти інакше в цьому плані.

Відео дня

«Ви ж розумієте, що таке медичний канабіс. Ми не говоримо про вирощування в Україні і так далі. І ми вирішили, що можемо без законопроєкту, а актами Кабміну, фактично, вирішити це питання. Так званий "червоний рецепт" - це все опіати, вони йдуть по "червоним рецептами". Додати просто в цей список всі ліки, які потребують онкохворі та інші», - заявив він.

За словами Арахамія, пропонується розширити список цих препаратів, і протестувати такий механізм допомоги хворим протягом 3-4 місяців.

«Я вважаю, що це не буде викликати ніяких проблем... Тоді вже можемо розглядати безпосередньо в парламенті питання локалізації - тобто, виробництва цих ліків на території України. А поки можна використовувати імпортні препарати», - пояснив Арахамія.

Як йдуть справи з медичної марихуаною в Україні?

Легалізація медичного канабісу була одним з пунктів «опитування Зеленського» під час місцевих виборів. За результатами опитування, понад 64% українців підтримали легалізацію каннабіса в медичних цілях, 29% - виступили проти.

До цього спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що українське суспільство не готове до легалізації марихуани, зокрема в медичних цілях.

Однак пізніше глава партії Слуга народу Давид Арахамія повідомив, що у Верховній Раді вже створили робочу групу для розробки законопроєкту про використання каннабіса в медичних цілях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X