Гендиректор Kyiv Post анонсував поновлення роботи видання з 8 грудня. Звільнена редакція не долучилася

7 грудня 2021, 23:32

Генеральний директор Kyiv Post Люк Шеньє заявив, що газета поновить щоденне онлайн-висвітлення новин з 8 грудня. Про це повідомляється в Facebook Kyiv Post.

«Ми зібрали команду натхненних і досвідчених журналістів, які поділяють цінності Kyiv Post і відданість якісній журналістиці, що даватиме вичерпні новини, інсайди, ідеї, думки», — сказано у листі Шеньє.

Відео дня

Гендиректор також заявив, що онлайн-контент буде безкоштовним для максимально широкої міжнародної аудиторії. Він додав, що Kyiv Post поважає рішення користувачів, які вирішили скасувати підписку після припинення роботи газети 8 листопада, і повернення коштів вже почалося.

За словами Шеньє, у 2022—2023 роках у Kyiv Post планують запустити кілька нових послуг, зокрема французькою, арабською, українською, німецькою і російською, щоб охопити ширшу аудиторію.

Команда нового англомовного видання The Kyiv Independent, яке створили 30 звільнених співробітників Kyiv Post, уточнила у Facebook, що не пов'язана із перезапуском газети:

«Жоден зі звільнених журналістів і редакторів, які входять до команди the Kyiv Independent, не долучився до нового Kyiv Post. Власник видання, забудовник Аднан Ківан, звільнив нас усіх 8 листопада за те, що ми відстоювали редакційну незалежність. Ми переконані, що це був кінець Kyiv Post як надійного джерела новин про Україну».

У The Kyiv Independent заявили, що створили видання, щоб «продовжувати просувати справжні цінності старого Kyiv Post».

22 листопада колишня команда Kyiv Post оголосила про запуск нового видання – The Kyiv Independent. Журналісти заявили, що за The Kyiv Independent «не стоять заможні власники чи олігарх», тому вони розраховують насамперед на внески від читачів і донорів, а також на доходи від комерційної діяльності.

8 листопада стало відомо, що найстаріша щотижнева англомовна газета України Kyiv Post тимчасово припиняє випуск. Власник видання Аднан Ківан повідомив НВ Бізнес, що до кінця року видання планують перезапустити чотирма мовами — українською, російською, англійською і арабською.

Припинення роботи Kyiv Post і звільнення працівників газети в редакції назвали «актом помсти» та спробою власника позбутися незручних і чесних журналістів. Новим гендиректором Kyiv Post став канадець Люк Шеньє, який вже очолював видання з 2016 по 2018 рік.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X