Квиток в Нацполіцію. Аваков оприлюднив перші результати атестації екс-міліціонерів у Києві та області

2 коментувати
Половина з тих, хто складав тести, пройде остаточну співбесіду в Нацполіцію

Половина з тих, хто складав тести, пройде остаточну співбесіду в Нацполіцію

За проміжними результатами атестації колишніх міліціонерів у Києві та Київській області з Національної поліції будуть звільнені 37,47% кандидатів. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

Глава МВС нагадав, що переатестація включає в себе три тести: GST (general skills test - тест на логічні, вербальні здібності, здатність обробляти інформацію і робити висновки, аналізувати дані), тест професійних навичок і співбесіду за участю представників громадськості.

"Перші два тести проходять з використанням комп'ютерної техніки з елементами персонального шифрування і внутрішньосистемного контролю від втручання", - уточнив Аваков на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що всього до атестації у Києві та області допущено 18 044 людини. На сьогоднішній день перші два тести пройшли 9037 людей (1136 керівників і 7101 рядового складу). При цьому середній бал кандидатів склав 31,57 з 60.

"37,47% випробовуваних (3 386 колишніх міліціонерів) отримали менше 25 балів по одному або обом тестам - таким чином показали дуже низький контрольний результат - будуть звільнені за результатами атестації і не будуть зараховані в Національну поліцію", - розповів Аваков.

При цьому 52,53% тих, хто складав тести, будуть допущені до заключного етапу перевірки – співбесіди з атестаційною комісією за участю громадськості та нової службою внутрішньої безпеки.

Глава МВС також нагадав, що всі колишні міліціонери від сержанта до генерала пройдуть переатестацію для їх зарахування в Нацполіцію. До остаточного підбиття підсумків атестації і прийняття рішення всі правоохоронці зараховані в тимчасовий штат.

Раніше повідомлялося, що в Києві почалося тестування співробітників колишньої міліції, які хочуть працювати в Національній поліції. Про етапи проходження атестації працівниками, які претендують на посади в цієї правоохоронної структури, розповіла глава відомства Хатія Деканоїдзе.

4 листопада екс-міністр освіти і колишній ректор поліцейської академії в Грузії Хатія Деканоїдзе стала першою керівницею Національної поліції України.

Деканоїдзе призначила своїм заступником керівника Департаменту патрульної служби МВС Олександра Фацевича.Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: