Квіташвілі відсторонив від роботи ректора медуніверситету імені Богомольця Катерину Амосову

2 коментувати
Амосову відсторонили від роботи ректора медуніверситету
Фото: Celegans/uk.wikipedia.org

Амосову відсторонили від роботи ректора медуніверситету

Міністерство охорони здоров'я України відсторонило від роботи ректора Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця Катерину Амосову на час проведення перевірки в Університеті

Відповідний наказ №52-адм підписав Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі повідомляється на сайті МОЗ.

"З метою забезпечення об’єктивної та безперешкодної роботи міжвідомчої комісії з проведення комплексної перевірки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця прийнято рішення про відсторонення Катерини Миколаївни Амосової від виконання повноважень ректора НМУ ім. Богомольця до моменту прийняття рішення за результатами роботи Комісії", - сказано в повідомленні на сайті МОЗ.

Виконуючим обов’язки ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця призначений  завідувач кафедри нейрохірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Цимбалюк Віталій Іванович.

Наказ про перевірку вишу міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі підписав 5 жовтня.

"Мета перевірки – запобігання порушень законодавства, дотримання статуту вищого навчального закладу, якості освітньої діяльності, здійснення контролю за дотриманням законодавства під час здійснення фінансово-господарської діяльності, забезпечення виконання керівником університету умов контракту, перевірки інших питань діяльності, а також підвищення ефективності діяльності університету", - заявили у МОЗ.

Перевірку здійснить міжвідомча робоча комісія під головуванням міністра охорони здоров’я України за участі представників СБУ, МВС, Держфінінспекції.

Раніше повідомлялося, що 2 липня міністр охорони здоров'я України подав у відставку. Однак Рада так і не змогла проголосувати за його звільнення.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: